Diablo rakibi oyun yakında erken erişime açılıyor

Ancak benim asıl ilgim, bu RPG içindeki satın alınabilir evleri nasıl dekore edebileceğimize yönelik. Oyunun kendisi kadar, oyunculara sunulan kişiselleştirme seçenekleri de büyük bir heyecan yaratıyor. Kendi evinizi döşama fikri, macera ve aksiyonun yanı sıra oyunun sunduğu derinliği ve kişiselleştirmeyi de gözler önüne seriyor. Bu, oyun severlerin kendi zevklerine göre bir alan yaratabilecekleri, böylelikle oyun dünyasında kendilerine ait bir köşe edinebilecekleri anlamına geliyor.

Moon Studios, Ori and the Blind Forest ve Ori and the Will of the Wisps gibi başarılı Metroidvania oyunlarının arkasındaki ekip, sonraki oyununun (oldukça farklı) erken erişim çıkış tarihini duyurdu. Savaşlar oldukça şiddetli görünse de, ben esas olarak evleri dekore etmek ve yerleşimi yeniden inşa etmek için buradayım.

No Rest For The Wicked, geliştiricinin Diablo tarzı bir aksiyon rol yapma oyunu üzerine aldığı yaklaşım olarak geçen yılın sonlarında duyurulmuştu. Oyunun Ori ile olan tek benzerlikleri, nefes kesen ressamane sanat tarzı ve devam oyunundan aktarılan çılgın aksiyonlar. 18 Nisan’da No Rest For The Wicked’in Steam erken erişime girmesiyle her ikisine de bir ön bakış atma fırsatı bulacağız.

No Rest For The Wicked, oyunculara karanlık bir fantezi diyarında veba taşıyan canavarlara karşı savaşacak sihirli kutsal bir savaşçı yaratma imkanı tanıyor. Stüdyo, oyunun savaşını “brutal” ve “hassasiyet temelli” olarak tanımladı, Diablo’yu genellikle tanımlayan büyük hordların aksine daha samimi dövüşlere daha fazla vurgu yapıldığını belirtti. Kendiniz 25 dakikalık oynanış yürüyüşünde görebilirsiniz.

Diablo rakibi oyun yakında erken erişime açılıyor

Yüzümde bir gülümseme yaratan şey, geliştiricilerin merkezi yerleşimi yeniden inşa etmeye ve daha fazla yükseltme alıp yeni karakterlerle tanışmaya nasıl dalabileceğinizin 13. dakika civarında anlatılması. Ancak aynı zamanda gayrimenkul de satın alabilir, başlangıçta bir evle başlayarak, onu dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Tabii ki yeterli fonunuz varsa.

Erken erişim, aynı zamanda kampanyanın açılış bölümünü, dünyayı derinlemesine inceleyen birkaç yan görevi ve bizi yapılarla oynama imkanı sunan silahlar, ekipmanlar, beceriler ve zanaat seçeneklerinin beklenen zenginliğini içerecek. Görevleri tamamladıktan sonra, tekrar oynanabilir zindanlara ve günlük meydan okumalara dalabiliriz.

No Rest For The Wicked 1.0 sürümüne ulaşmadan önce, ekip dört oyunculu kooperatif, ek bölgeler, eğlenceli bir çiftçilik mekaniği ve oyunun halihazırda içerdiği daha fazlasını ekleyecek. Oyun daha önce PS5 ve Xbox Series X|S için de duyurulmuştu, ancak konsol oyuncuları biraz daha beklemek zorunda kalacak.

Gamesradar’ın No Rest For The Wicked ön izlemesi oyunu “büyüleyici” olarak nitelendirdi, bu da erken erişim yolculuğunun ileriye doğru iyiye işaret ettiği anlamına geliyor. Yolun sadece yukarı doğru gideceği düşünülüyor, değil mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x